Grand Hotel Villa Serbelloni Bellagio

Grand Hotel Villa Serbelloni patří mezi nejstarší a nejelegantnější hotely, které se nacházejí v oblasti kolem jezera Como, a je jediným 5 hvězdičkovým luxusním hotelem ve městě Bellagio. Salóny hotelu a velká zahrada nabízejí hotelovým hostům od dubna do listopadu možnost strávit dovolenou daleko od davů lidí a v prostředí, které nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na světě.

Milovníci klidu a pohody si mohou vychutnat drink na břehu bazénu, nebo si mohou vybrat z nabídky služeb salónu krásy akciové společnosti Villa Serbelloni. Hoteloví hosté si také mohou vyjet na projížďku motorovým člunem. Vyjíždí se od soukromého mola hotelu a hosté mají možnost navštívit historické zahrady u jezera. Tyto zahrady jsou na jaře cílem turistů z celého světa, kteří zde jezdí obdivovat kvetoucí azalky. 
Sportovně založení hoteloví hosté mají k dispozici tělocvičnu a dva tenisové kurty, nebo se mohou vydat na dlouhou procházku pěšky či na projížďku na kole do oblasti výběžku Bellagia. Po návratu se pak mohou osvěžit v bazénu s výhledem na jezero.

INFORMAZIONE: Questo sito fa uso di alcuni cookies per migliorare la Tua esperienza di navigazione. NASCONDI IL MESSAGGIO