Grand Hotel Villa Serbelloni Bellagio

Grand hotel Villa Serbelloni je jedným z najstarších a najelegantnejších hotelov v oblasti jazera Como a jediný luxusný hotel na polostrove Bellagio, ktorý sa môže popýšiť piatimi hviezdičkami. Od apríla do novembra salóny a rozľahlá záhrada na brehu jazera núkajú hosťom možnosť, aby si svoje dni voľna vychutnali ďaleko od uponáhľaného davu a v objatí prírody sa ponorili do jednej z najkrajších panorám na svete.

Kto hľadá pokoj, môže si dať drink pri bazéne a potom sa nechať rozmaznávať skrášľujúcimi procedúrami a programami na farme krásy Grand hotelu Villa Serbeloni SPA. Alebo sa môžu zo súkromného móla vydať na cestu motorovým člnom k historickým záhradám pozdĺž jazera, ktoré najmä na jar v dobe rozkvetu azaliek vábia turistov z celého sveta.
Milovníci športu môžu využiť výhody hotelového fitnes štúdia a tenisové kurty, alebo sa vybrať na prechádzku, či horskú cyklotúru predhorím polostrova Bellagio a potom sa osviežiť v bazéne s pekným výhľadom na jazero.

INFORMAZIONE: Questo sito fa uso di alcuni cookies per migliorare la Tua esperienza di navigazione. NASCONDI IL MESSAGGIO